طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی و کابینت طرح ممبران

16/6/29

 در مقاله سال ۲۰۱۴ Thrive Mag به طور کلی در خصوص طراحی داخلی و : "یک زمان بیشتر به شما می‌گویم: دکوراتورها، طراح نیستند"

طراح داخلی
بودن یک طراح داخلی شامل تعامل شخصی بیشتر و درک روان‌شناسی عمیق نسبت به هر زمینه‌ای است که من تا به حال بررسی کرده‌ام. معماری تمایل به مشارکت بیشتر و هدفمندی کم‌تر دارد در حالی که طراحی داخلی می‌تواند عمیقا بینش درونی و از هر نیاز مشتری استفاده کند. اشتباه نکنید: من معماری را دوست دارم. با این حال، سخت نیست وقتی که به طور دیوانه‌وار هوشمند و طراحان کار سخت در همه جا به سمت جایگاه دکوراتور تنزل پیدا می‌کنند، و بیشتر این عنوان از معماران به همان اندازه که مشتری و هم سن و سالان را انجام می‌دهد از معماران گرفته می‌شود.

معماران: اگر مجوز داشته باشید خود را معمار صدا نکنید. نه برای واقعی، غیر قانونی است. همچنین، از کار کردن با طراحان خجالت نکشید. آن‌ها متخصص روان‌شناسی فضا هستند … چه کسی نمی‌خواهد با آن
طراحان داخلی: نابغه پرور نباشید. باید بدانید چه زمانی باید بازوهایتان را برای معماران و متخصصان دیگر باز کنید چون شما نمی‌توانید هر بخشی از یک پروژه را کنترل کنید. همچنین وظیفه شما آموزش دادن است! اگر کسی شما را به عنوان یکی از دکوراتور دعوت می‌کند، و یا با به رسمیت شناختن دریای پهناور ویژگی‌هایی که آن‌ها را تصحیح می‌کند، به میدان طراحی بی‌احترامی می‌کند.

بنابراین چگونه طراحی داخلی از دکوراسیون متفاوت است؟
طراحی داخلی هنر و علم درک رفتار مردم برای ایجاد فضاهای کاری در داخل یک ساختمان است. تزیین، مبله کردن یا آراستن فضایی با اشیا شیک یا زیبا است. به طور خلاصه، طراحان داخلی ممکن است تزیین کنند، اما دکوراتور طراحی نمی‌کنند. طراحان داخلی راه‌حل‌های فنی و خلاقانه ای را در یک سازه بکار می‌گیرند که کاربردی، جذاب و مفید برای کیفیت زندگی و فرهنگ ساکنان است. طراحی و هماهنگی با پوسته ساختمان و تایید موقعیت فیزیکی و بافت اجتماعی پروژه.